Kariéra

Mezi 2 798 zaměstnanci společnosti GF Machining Solutions, kteří pracují v 50 pobočkách po celém světě, je zastoupeno více než 40 různých národností. Kulturní, jazykové i místní odlišnosti činí z GF Machining Solutions skutečně globální zdroj silné podpory pro zákazníky. Spojuje nás vášeň pro zvyšování úspěchu našich zákazníků prostřednictvím našich produktů, odborných znalostí a služeb.

Profesionálové

Career@gfac

Společnost GF Machining Solutions hledázaměstnance, kteří se rádi učí novým věcem, dokážou se nadchnout pro práci v prostředí kombinujícím různé technologie a různé kultury a chtějí podporovat inovace v oblastech, v nichž jsou experty. Ať už hledáte stáž nebo novou kariérní výzvu, společnost GF Machining Solutions ocení mimořádný talent, úsilí, fantazii a odhodlání udělat pro zákazníky něco navíc.

Pokud splňujete všechny předpoklady, abyste se stali součástí týmu společnosti GF Machining Solutions, pošlete nám svůj životopis.

Volné pracovní pozice

Stáže

Pokud jste zapsáni na univerzitě nebo obchodní škole a hledáte praktické zkušenosti, může pro vás představovat možnost stáže u společnosti GF Machining Solutions vzrušující začátek kariéry u předního výrobce obráběcích strojů.

Díky naší mezinárodní působnosti můžeme studentům nabídnout tříměsíční praktickou stáž. To vám dá příležitost rozšířit si své obzory a nahlédnout do našeho světa.

Stáže jsou určeny studentům strojírenských aekonomických oborů, podnikové ekonomiky a řízení.

Praktické stáže jsou určeny studentům strojírenských aekonomických oborů, podnikové ekonomiky a řízení. Podmínkou je studium na vysoké škole krátce před dokončením a dobrá znalost studovaného oboru. Kromě toho si Společnost GF Machining Solutions cení týmových hráčů orientovaných na výsledky, kteří vynikají podnikatelským uvažováním a jednají zodpovědně.

Kontakt

Provozovna
GF Machining Solutions s.r.o.
Podolí 488
664 03 Podolí
Česká republika

info dot gfms dot cz #at# georgfischer dot com