Produkty a řešení

Při frézování, EDM, laserovém texturování a zavádění technologií automatizace – od automobilového a leteckého průmyslu a aeronautiky až po výrobu lékařské techniky, elektronických součástek a informační a komunikační technologie (ICT) – spoléhají zákazníci GF Machining Solutions na celém světě na naše aplikační know-how a procesní odbornost. Mezi zákazníky GF Machining Solutions najdeme malé a středně velké výrobce nástrojů i globální korporace.

Advanced Manufacturing

Laserový stroj

Laserová texturace doplňuje a rozšiřuje technologie společnosti GF Machining Solutions a umožňuje zákazníkům, aby se při tvorbě textur, gravírování, mikrostrukturování, značení a označování 2D geometrií prosadili až po komplexní 3D geometrie.

Laserové texturování, ve srovnání s konvenčními povrchovými úpravami pomocí ručního leptání, nabízí výrazné ekonomické, ekologické a designové výhody

Advanced Manufacturing

Automatizace

Automation

Automatizace GF Machining Solutions zahrnuje systémy automatizace a systémový software na konfigurování obráběcích strojů a záznam a výměnu dat mezi různými systémovými komponentami, stejně jako nástrojové vybavení pro upevňování obrobků a nástrojů.

Řešení automatizace GF Machining Solutions pomáhají zákazníkům dosahovat lepšího řízení procesů, vyšší efektivity a rychlejšího uvádění výrobků na trh.

Automatizace

Produkty a řešení