Kariéra

Mezi 3'255 zaměstnanci společnosti GF Machining Solutions, kteří pracují v 50 pobočkách po celém světě, je zastoupeno více než 40 různých národností. Kulturní, jazykové i místní odlišnosti činí z GF Machining Solutions skutečně globální zdroj silné podpory pro zákazníky. Spojuje nás vášeň pro zvyšování úspěchu našich zákazníků prostřednictvím našich produktů, odborných znalostí a služeb.

Profesionálové

Career_825x225px

Společnost GF Machining Solutions hledázaměstnance, kteří se rádi učí novým věcem, dokážou se nadchnout pro práci v prostředí kombinujícím různé technologie a různé kultury a chtějí podporovat inovace v oblastech, v nichž jsou experty. Ať už hledáte stáž nebo novou kariérní výzvu, společnost GF Machining Solutions ocení mimořádný talent, úsilí, fantazii a odhodlání udělat pro zákazníky něco navíc.

Pokud splňujete všechny předpoklady, abyste se stali součástí týmu společnosti GF Machining Solutions, pošlete nám svůj životopis.

Stáže

Career_Internships

Pokud jste zapsáni na univerzitě nebo obchodní škole a hledáte praktické zkušenosti, může pro vás představovat možnost stáže u společnosti GF Machining Solutions vzrušující začátek kariéry u předního výrobce obráběcích strojů.

Díky naší mezinárodní působnosti můžeme studentům nabídnout tříměsíční praktickou stáž. To vám dá příležitost rozšířit si své obzory a nahlédnout do našeho světa.

Stáže jsou určeny studentům strojírenských aekonomických oborů, podnikové ekonomiky a řízení.

Praktické stáže jsou určeny studentům strojírenských aekonomických oborů, podnikové ekonomiky a řízení. Podmínkou je studium na vysoké škole krátce před dokončením a dobrá znalost studovaného oboru. Kromě toho si Společnost GF Machining Solutions cení týmových hráčů orientovaných na výsledky, kteří vynikají podnikatelským uvažováním a jednají zodpovědně.

Kontakt

Provozovna
GF Machining Solutions s.r.o.
Podolí 488
664 03 Podolí
Česká republika

info dot gfms dot cz #at# georgfischer dot com

O GF Machining Solutions