Dedikované služby

Banner Dedicated Services Packages

Ve snaze o co nejvyšší obchodní udržitelnost musíte překonat specifické výzvy spojené s vaším výrobním prostředím. Celosvětový dosah GF Machining Solutions a široká škála služeb - od dedikovaného spotřebního zboží a preventivních služeb až po podporu použití - vám zajistí řešení na míru a:

  • Dlouhodobě odhadnutelné náklady
  • Velmi vysokou dostupnost strojů
  • Ochranu vašich strojů kdekoli ve světě
  • Řešení pro optimalizaci výrobního procesu

Nabízíme 6 různých balíčků v závislosti na vašich konkrétních potřebách:

Měděný Tento balíček je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují stabilní a osvědčený výkon.
Železný Tento balíček je určen pro zákazníky, kteří pracují nepřetržitě a zároveň vyžadují velmi vysokou míru dostupnosti a spolehlivosti stroje. Tito zákazníci obvykle pracují ve výrobě dílů a vyžadují pohotovost stroje nad 90 %.
Titanový Tento balíček je určen pro zákazníky, pro něž by nečekané prostoje stroje znamenaly vysoké náklady. Očekávají, že dostupnost stroje bude vyšší než 95 %. Takovéto vysoké standardy obvykle musí dodržovat zákazníci v leteckém a kosmickém průmyslu.
Hladký Vytvořený pro zákazníky, kteří upřednostňují transparentní rozpočet a potřebují fixní náklady na údržbu a opravy. Tento balíček nabízí stabilní a spolehlivý výkon.
Globální  Tento balíček je vhodný pro zákazníky, kteří globálně expandují a dodávají svým zákazníkům centrálně vyvinuté a vysoce kvalitní produkty po celém světě.
Provozní Tento balíček je vhodný pro zákazníky, kteří potřebují snížit režijní náklady a zvýšit účinnost. Těmito balíčky zákazníci sjednávají roční konkurenční kontrakt na dodávku spotřebních dílů a materiálu od společnosti GF na všechna svá výrobní místa 

Zákaznický servis