Produkty i rozwiązania

W wielu gałęziach przemysłu - od motoryzacji, poprzez przemysł lotniczy, po technologie medyczne, części elektroniczne oraz technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT) - klienci GF Machining Solutions na całym świecie polegają na naszych technologiach, stosowanym know-how i doświadczeniu. Do klientów GF Machining Solutions należą zarówno małe i średnie narzędziownie jak i globalne korporacje. Możliwości klientów podlegają coraz większej presji powodowanej przez wiele różnych czynników, takich jak presja czasu i presja kosztowa, zapotrzebowanie na coraz bardziej skomplikowane kształty, krótsze cykle produkcyjne oraz nowe materiały. GF Machining Solutions jest dla nich odpowiednim partnerem, oferującym rozwiązania zapewniające sukces.

Advanced Manufacturing

Maszyna laserowa

Teksturowanie laserowe uzupełnia i rozszerza technologie GF Machining Solutions i umożliwia klientom znakowanie poprzez teksturowanie, grawerowanie, mikrostrukturyzację, znakowanie i etykietowanie geometrii 2D aż do złożonych geometrii 3D.

Teksturowanie laserowe, w porównaniu z konwencjonalnymi obróbkami powierzchni z wykorzystaniem procesów ręcznego trawienia, oferuje wyraźne korzyści ekonomiczne, ekologiczne i projektowe

Advanced Manufacturing

Automatyzacja

Automation

Automatyzacja firmy GF Machining Solutions obejmuje systemy automatyzacji i oprogramowanie systemowe do konfiguracji oprzyrządowania urządzeń i do zapisu oraz wymiany danych pomiędzy różnymi elementami systemu, jak również oprzyrządowanie do mocowania obrabianych detali i narzędzi.

Rozwiązania automatyzacyjne firmy GF Machining Solutions pomagają klientom uzyskiwać lepszą kontrolę procesu, większą wydajność i skracają czas wprowadzenia produktu na rynek.

Automatyzacja

Produkty i rozwiązania