Kariera

3'255 pracowników w 50 lokalizacjach na całym świecie reprezentuje ponad 40 różnych narodowości. Różne kultury, języki i lokalizacje sprawiają, że firma GF Machining Solutions jest prawdziwie globalnym źródłem siły dla Klientów. Jednoczy nas pasja do umożliwiania naszym Klientom osiągnięcia sukcesu przy pomocy naszych produktów i usług oraz naszej fachowej wiedzy.

Profesjonaliści

Career_825x225px

Firma GF Machining Solutions poszukuje ludzi, którzy chętnie się uczą, są entuzjastycznie nastawieni do pracy z różnymi technologiami i w różnych kulturach, oraz zmotywowanych do wprowadzania innowacji w swoich obszarach działania. Niezależnie od tego, czy szukasz stażu czy nowych wyzwań zawodowych, firma GF Machining Solutions docenia wyjątkowy talent, motywację, wyobraźnię i determinację w zaspokajaniu potrzeb klientów.

Jeśli masz to, czego trzeba, by zostać częścią zespołu GF Machining Solutions, prosimy o przesłanie CV.

Praktyki

Career_Internships

Jeśli studiujesz na uczelni wyższej lub w szkole biznesu i szukasz możliwości sprawdzenia się w praktyce, GF Machining Solutions oferuje praktyki, które stanowią fascynujący początek kariery zawodowej u wiodącego producenta obrabiarek. 

Dzięki naszej obecności na rynkach międzynarodowych możemy zaoferować studentom udział w trzymiesięcznym stażu. Da im to możliwość poszerzenia swoich horyzontów i poznania naszego świata.

Staże są dostępne dla studentów budowy maszyn, ekonomii i zarządzania.

Aby móc skorzystać z tej oferty, należy być studentem uniwersytetu lub szkoły biznesu w końcowym etapie studiów i posiadać solidną wiedzę z zakresu studiowanej dziedziny. Ponadto GF Machining Solutions ceni graczy drużynowych zorientowanych na wyniki, których cechuje przedsiębiorczość i odpowiedzialność.

Contact

GF Machining Solutions Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81 Sękocin Nowy
05-090 Raszyn / Warszawa
Polska

info dot gfms dot pl #at# georgfischer dot com

O GF Machining Solutions