COVID-19

banner-emo-2019

Uprzejmie informujemy, że GF Machining Solutions od kilku tygodni na bieżąco monitoruje oficjalne komunikaty oraz doniesienia medialne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną, zarówno w Polsce jak i na świecie, w kontekście zachorowań na COVID-19.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów, Partnerów oraz Pracowników, a także mając na uwadze zapewnienie ciągłości działalności firmy wprowadziliśmy szereg zmian mających na celu zabezpieczenie przed ewentualnymi skutkami pandemii.

Usługi zdalnego wsparcia

Informujemy, że od dnia 19.03.2020 jest możliwe dodatkowe, zdalne wsparcie serwisowe udzielane przez wykwalifikowanych inżynierów GF Machining Solutions. Tego typu pomoc będzie świadczona w pierwszej kolejności dla maszyn w okresie gwarancji a w szczególności z aktywną usługą LRA (Live Remote Assistance).

Możliwe jest również wsparcie w szerokim zakresie dla maszyn, dla których zakończył się okres gwarancji na zasadach odpłatnych. Jeśli są Państwo zainteresowani zdalnym wsparciem proszę o kontakt telefoniczny +48 605 959 979 lub droga mailową: serwis.gfms.pl@georgfischer.com

Jeśli po przeprowadzeniu wsparcia zdalnego okaże się, że jest niezbędna wizyta serwisowa jesteśmy gotowi wysłać do Państwa naszego pracownika.

Z uwagi na obecną sytuacją epidemiologiczną wizyta serwisowa zostanie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami Głównej Inspekcji Sanitarnej.

Aby ograniczyć ewentualne ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 do absolutnego minimum wprowadziliśmy działania prewencyjne:

  • Inżynierowie serwisu GF Machining Solution przeprowadzający wizyty, realizują swoje pozostałe zadania w trybie pracy zdalnej.
  • Pracownicy zostali gruntownie przeszkoleni z zachowania wszelkich odpowiednich procedur bezpieczeństwa.      

Sprzedaż certyfikowanych części i materiałów eksploatacyjnych

Nasze magazyny w Polsce i w Szwajcarii pracują w trybach i procedurach zgodnych z najnowszymi regulacjami bezpieczeństwa i ochrony. Działamy w najwyższej trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych i Państwa pracowników, jak i z myślą o wsparciu Państwa biznesu.

Magazyn części i materiałów eksploatacyjnych jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 16:00.

Oferujemy możliwość dostaw ekspresowych do Państwa na następny dzień.

 

W przypadku pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (22) 326 50 50 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info.gfms.pl@georgfischer.com

 

GF Machining Solutions Polska

COVID-19

  •