Materiały eksploatacyjne

Certyfikowany drut

Certified wire

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby aplikacyjne, wymagana precyzja, szybkość, jakość powierzchni lub obrabiany przedmiot, oferujemy odpowiedni drut i technologię. 

więcej informacji

Filtry

Filters

Zapewniamy szeroki zakres filtrów, które mają najlepszy stosunek ceny do skuteczności. Opracowaliśmy je z naszymi strategicznymi partnerami, którzy także pomogli nam w przeprowadzeniu ich homologacji.

Wybierz i kup je teraz

Elektrody metaliczne

Metallic electrodes

Oferujemy szeroki asortyment elektrod metalicznych, w tym miedzianych gwintowanych, miedziano-wolframowych gwintowanych, standardowych miedziano-wolframowych i standardowych miedzianych. Dostępne są różne długości oraz typy kanałów i form. 

Wybierz i kup je teraz

Dielektryk

Dielectrics

Mamy w ofercie dielektryczne płyny firmy Commonwealth w najróżniejszych specjalnych formułach, które spełnią konkretne potrzeby użytkowników. Wyjątkowo czyste i stabilne 

Wybierz i kup je teraz

Akcesoria

Accessories

Nasze akcesoria zostały specjalnie opracowane dla potrzeb operacyjnych naszych klientów i mają na celu zapewnienie im wyższej i trwałej produktywności. 

Wybierz i kup je teraz

Elektrody grafitowe

Electrodes Graphite

Oferujemy bogaty asortyment dostępnych w naszym magazynie standardowych elektrod grafitowych różnych rozmiarów i klas, a także bloków elektrod przyciętych na życzenie klienta.

więcej informacji

Elektrody wiertnicze

Drilling electrodes

Mamy w ofercie znaczną liczbę elektrod wiertniczych wykonanych z najróżniejszych materiałów, takich jak miedź, mosiądz, stop miedzi i wolframu oraz węglik wolframu.
 

Wybierz i kup je teraz

Żywice i dejonizacja

Resin and deionisation

Skuteczny i wydajny system dejonizacji w wymiennych beczkach oraz pełen asortyment żywic o podłożu mieszanym w celu zapewnienia łatwiejszego użytkowania, ograniczenia konserwacji i zapobiegania przestojów maszyn.
 

Wybierz i kup je teraz

Produkty chemiczne

Chemicals and Lubricants

Smary i lubrykanty, lubrykanty antykorozyjne, czyszczące i chłodzące
 

Wybierz i kup je teraz

Broszura CS

Brochure CS GFMS
broszura cs

Customer Services