Przedstawiamy nową serię Mikron MILL P U (500 U / 800 U)

Gotowość na wyzwania przyszłości

Szybkie ruchy na rynku i przyszłe innowacyjne rozwiązania będą stanowić wyzwanie dla naszej zdolności adaptacji do zmian. Seria Mikron MILL P to nowe, pięcioosiowe frezarki do obróbki symultanicznej, zoptymalizowane pod kątem inteligentnych procesów produkcyjnych, zmieniające dzisiejsze wyzwania w rozwiązania wybiegające w przyszłość.

img-downtime-pl
Flexibility

Do wznowienia obróbki

Dni w roku dostępność

img-24-hours
img-250-higher-productivity-pl

Precyzja w płaszczyźnie

Wzrost produktywności

±2 μm precyzja w płaszczyźnie

Niezawodność obróbki ±2 μm / 24 godz
img-machine-routines
img-deviation
img-24-hourse

24 godz

Uzyskaj oczekiwaną krótko- i długoterminową precyzję dzięki termicznej symetrii konstrukcji korpusu obrabiarki oraz ciągłemu chłodzeniu wodą głównych podzespołów maszyny.

img-surface-finish

Wykończenie powierzchni

Uzyskaj precyzję wykończenia krytycznych wymiarów średnich i ciężkich detali bez konieczności przenoszenia ich do innej maszyny w celu obróbki wykończeniowej. Wykonuj pracę mając pewność, że ta niezwykle wytrzymała konstrukcja zapewni sprawność obróbki zgrubnej i wykańczającej, gwarantując końcową jakość i precyzję wykończenia detalu.

img-enhanced-precision

Zwiększona precyzja

Inteligentna kontrola termiczna (ITC), System wsparcia operatora (OSS), oraz opcja Kinematic Opt

img-extended-machine-protection

Rozszerzona ochrona maszyny

System antykolizyjny MSP, Ochrona przed skutkami awarii zasilania (PFP), oraz Inteligentne monitorowanie wrzeciona (ISM)

img-form-deviation

Odchylenie kształtu

Uzyskaj pożądaną precyzję dzięki sztywnej podstawie obrabiarki, konstrukcji symetrycznej od podstawy aż po głowicę wrzeciona, wrzecionu i stołowi uchylno-obrotowemu, które pokierują procesem obróbki precyzyjnej.


 

img-countries-30

Czas zgrubiania

Łatwość produkcji precyzyjnie ukształtowanych form z wielu różnych materiałów — nawet w przypadku dużych detali wymagających długiej obróbki.

img-reduced-machining-times

Redukcja czasów obróbki

System wsparcia operatora (OSS), Inteligentne monitorowanie wrzeciona (ISM), System zdalnych powiadomień (RNS), Adaptacyjne regulowanie posuwu (AFC)

img-energy-savings

Oszczędność energii

Econowatt

~10 minut do wznowienia obróbki

Zmniejszenie przestojów o 98%
Druck
img-iphone
img-downtime-pl

Do wznowienia obróbki

Skrócenie czasu przestojów z godzin do minut dzięki stworzonym przez GF, zgodnym ze standardem Industry 4.0 modułom, takim jak system antykolizyjny MSP (Machine and Spindle Protection) oraz system zdalnej pomocy "na żywo" (Live Remote Assistance).

img-from-the-back

System antykolizyjny MSP 

MSP zapewnia wyjątkową ochronę maszyny i wrzeciona w przypadku kolizji. Działa we wszystkich osiach i umożliwia wznowienie produkcji bez opóźnień i kosztów naprawy.

img-partner

Partner

Koniec z dzwonieniem na różne infolinie. Jeden dostawca wszystkich kluczowych komponentów, takich jak wrzeciono, narzędzia, maszyna i automatyzacja.

img-countries

Kraje

Naszych 800 doświadczonych inżynierów serwisu zapewnia kompleksowy zestaw usług i konserwacji, aby szybko i profesjonalnie sprostać Twoim potrzebom.

365 dni w roku dostępność

Dynamiczne frezowanie i elastyczność przez 365 dni w roku
img-milling-dynamic
img-milling-flexibility
img-part-weight

Ciężar detalu

Niezwykła elastyczność sięgająca do 860 mm średnicy nośności stołu uchylno-obrotowego, którego moc dostarczana jest przez precyzyjne napędy bezpośrednie.

img-acceleration

Przyspieszanie

Bezkompromisowa wydajność procesu i precyzja dzięki dynamice działania: przeciążenie 1,7 g.

img-power

Moc

Wrzeciono Step-Tec to elastyczność procesu ze względu na duży zakres prędkości 20.000 obr/min oraz moc do różnych aplikacji w materiałach obrabianych zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

img-torque

Moment obrotowy

Najlepsza stabilność termiczna oraz najwyższa precyzja dzięki obniższeniu wahań temperatury na samej końcówce narzędzia we wrzecionie 20.000 obr/min.

Wzrost produktywności o 250%

Wzrost produktywności o 250%
img-higher
img-productivity
img-higher-productivity

Większa produktywność

Inteligentna automatyzacja skraca czas produkcji, umożliwiając skalowanie mocy produkcyjnej i niezależną produkcję wysokowartościowych części przy najniższych kosztach podczas drugiej i trzeciej bezzałogowej zmiany.

img-continuous-production

Ciągłość produkcji

Możliwość umieszczenia nieobrobionych detali na paletach w stacji załadowczej podczas trwania obróbki na innej palecie. Łączna maksymalna nośność 12 palet to 600 kg.

img-footprint

Przestrzeń zajmowana przez maszynę

Niezależnie od używanego systemu obsługowego, kompaktowa maszyna jest łatwo dostępna po wbudowaniu jej w linię produkcyjną.

img-from-the-back

Dostępność od drugiej strony

Optymalna integracja w procesie produkcji dzięki różnym rozwiązaniom automatyzacji takim jak systemy robotów dostarczone przez firmę System 3R lub innych profesjonalnych dostawców. Dostęp do strefy roboczej nie jest ograniczony.

Branże

Branże
img-aerospace

Lotnicza

Przemysł lotniczy charakteryzuje się wzrostem i dużym potencjałem. Rosnący popyt i liberalizacja przepisów dotyczących transportu powietrznego spowodują zwiększenie floty pasażerskiej w skali globalnej. Jednocześnie trwa wymiana maszyn, napędzana przez zmniejszenie kosztów związanych z wydajniejszym zużyciem paliw i redukcją wagi maszyn. Zatem innowacyjne technologie czeka znaczący wzrost.

Więcej informacji
img-automotive

Branża motoryzacyjna

Na kondycję przemysłu motoryzacyjnego mają wpływ zmieniające rzeczywistość trendy. Innowacje technologiczne są zwiastunem pojawienia się inteligentnych pojazdów podłączonych do sieci oraz alternatywnych źródeł zasilania. Obok szybkiej konwergencji technologicznej, perspektywy wzrostu w branży są pozytywne dzięki silnemu zapotrzebowaniu na samochody w przystępnej cenie.

Więcej informacji

Skontaktuj się z naszymi ekspertami od poszczególnych branż, aby uzyskać więcej informacji.

 Chcę uzyskać informacje na temat MILL P 500 U / 800 U. Proszę przesłać mi więcej informacji.
 Chcę zobaczyć możliwości MILL P 500 U / 800 U. Proszę o zorganizowanie demonstracji.
*
*
*
*
*

mikron-mill-p-500-u

Pobierz broszurę