Ciężarówki już czekają w gotowości

Do końca grudnia 2019, oferujemy szeroki wybór maszyn nowych, używanych i demonstracyjnych oraz automatyzację System 3R, zestawy aktywacyjne rConnect i SMART wire. Wszystko gotowe do dostawy.

Frezarki

mill

Wycinarki drutowe
EDM

wire

Drążarki
wgłębne EDM

die

Drążarki do otworów
EDM

drill

Laser

laser

Automatyzacja

Automation

Wytwarzanie addytywne (AM)

additive

Customer Services

Customer-services

CUT E: oferta specjalna!

Pobierz ulotkę promocyjną

pdf-picto

* Oferta specjalna ważna do grudnia 2019 r. Niniejsza „oferta ograniczona czasowo” obowiązuje tylko w Europie i nie ma możliwości łączenia jej z innymi dostępnymi już promocjami lub kampaniami. Promocja podlega naszym Ogólnym Warunkom Sprzedaży.

 • Skontaktuj się z nami już dziś! Razem znajdziemy prawdziwe i praktyczne rozwiązanie!

  *
  *
  *
  *
  *

  *Wymagane pola

  Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do odpowiedzi na Twoją prośbę i do przesłania Ci informacji handlowych. Disclaimer tutaj. Obowiązują nasze Ogólne Warunki Sprzedaży.

  Dostępność maszyn i części eksploatacyjnych wymienionych w tej kampanii jest uzależniona od wcześniejszej sprzedaży. Specyfikacje techniczne i rysunki nie są wiążące i mogą podlegać zmianom bez powiadomienia o tym użytkownika. Dostawa do końca grudnia 2019 jest możliwa wyłącznie w przypadku złożenia zamówienia w firmie GF Machining Solutions do 50 tygodnia 2019 roku włącznie. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2019. Obowiązują nasze Ogólne Warunki Sprzedaży.

  Ciężarówki już czekają w gotowości

  Pobierz broszurę